Reference

Nejlepší vizitkou je spokojenost našich klientů.
ING. Jan antonů

Ondřej mi pomáhá a radí s financemi přes pět let. Je to profesionál a rozumí své práci, umí poradit v každé situaci. Mohu říci, že náš vztah časem přerostl z čistě profesionálního na přátelský a má moji důvěru. Pomohl mi jak s vhodnými investicemi tak s vyřízením a zprocesováním hypotéky.

RNDr. Jan Hojný, Ph.D.

Na pana Ing. Ondřeje Souhradu jsem narazil na základě doporučení kolegyně při hledání kvalitního finančního poradce. Již po prvním setkání jsem byl velmi mile překvapen vysokou profesionalitou, ochotou, lidským přístupem a kreativitou při řešení finanční situace naší rodiny. Díky panu Souhradovi a jeho týmu jsme elegantně a rychle vyřešili celou řadu finančních otázek, které nás už nějakou dobu tížily. Lehce jsme si zařídili hypotéku, pojištění a udělali finanční plány do budoucna. Čas a nervy, které jsme díky naší spolupráci ušetřili, se nedají vyčíslit, a nejen proto pana Souhradu a jeho tým všem vřele doporučujeme!

MGR. michala podojilová

Ondřej se stará o moje finance už déle než 5 let. Začínali jsme hypotékou na byt, pak jsme společně sjednali pojištění bytu, domácnosti, auta, refinancování hypotéky, hypotéku na dům... Za největší přínos jeho služeb ale považuji to, že mě Ondřej naučil správně šetřit, vytvářet finanční rezervy a starat se o ně. A nesmím zapomenout pochválit i Kristýnu, Ondřejovu asistentku, která pro mě byla něco jako anděl v administrativním pekle každé hypotéky.

mgr. lia ruthová

Pan Ondřej Souhrada se mi věnuje už několik let. Pomohl mi vyřešit hodně finančních záležitostí spořením počínaje a hypotékou konče. Jeho přístup je profesionální i velmi lidský. Pracuje rychle, vstřícně a přátelsky. Vše vyřizuje perfektně a ušetřil mě mnoha obav, telefonátů a jednání. Jako bonus se mi dostalo i zvýšení mé finanční gramotnosti.

Anna votrubcová

Ondřej je velice milý, pečlivý a proaktivní. Vždy mohu důvěřovat jeho návrhům, které pasují přímo na míru potřebám naší rodiny. Pokud něčemu nerozumíme, připraví nám ukázkové vysvětlení, díky kterému se můžeme posunout dále.